17 квітня 2023 року на базі Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ЗФПО Житомирської області.
Заступник директора з навчальної роботи Наталя Хом’як ознайомила присутніх з навчально-матеріальною базою, методичним забезпеченням освітнього процесу в Житомирському фаховому коледжі культури і мистецтв імені Івана Огієнка та з особливостями виховання молоді на національних традиціях спадщини Івана Огієнка.
Віктор Левченко представив практичне заняття з основ економічної теорії «Принципи формування сімейного бюджету».
Як сьогодні реагувати на виклики, пов’язані з війною, та наповнитися позитивними ресурсами, які підвищать нашу стресостійкість, дозволять бути продуктивнішими та психологічно сильнішими, розповіла викладачка педагогіки та психології Ярослава Якобчук – «Правила стресостійкості в умовах війни: методично-психологічні рекомендації».
Надзвичайно важливо вміти захищатися від інформаційного тиску і користуватися можливостями, які надають медіа, і не тільки самим вміти, але й вчити цьому наших дітей. Анна Твардовська – викладач бібліотечних дисциплін, зробила огляд онлайн-ресурсів з медіа грамотності: «Тренд ХХІ століття – медіаграмотність»
З використання хмарних технологій в освітньому процесі присутніх ознайомила – Ольга Лаврінчук-Ковтун: Тьюторіал «Хмарні технології в освіті».
Штучний інтелект активно використовується у сучасному суспільстві. Це метод програмування комп’ютера так, щоб він думав як високоінтелектуальна людина. Деякі установи використовують його для вирішення економічних та соціальних проблем у світі. Інна Лук’янчук – підготувала: «ІТ-експеримент «Нейромережі творять дива».
«Заквітчані орнаменти весни» – дефіле суконь представила Світлана Віділіна, голова циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, дизайну. Основна ідея показу міні-колекції етносуконь «Заквітчані орнаменти весни» – інтерпретація культурної традиції та інтеграція елементів народної спадщини в сучасні арт об’єкти. Використання мотивів українського народного вбрання в міні-колекції сучасних етносуконь являє собою відображення ідей національної унікальності та національної приналежності.
Підвела підсумки засідання Валентина Вознюк – голова методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін.