Шановні друзі!
Будемо раді бачити вас на звітному концерті викладачів та студентів хорового та музично-теоретичного відділу
Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.
Все буде Україна!
ПРОГРАМА
НАВЧАЛЬНО-ТВОРЧОГО ЗВІТУ
спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності
ОПП Організація діяльності вокально-хорового колективу.
І відділення
1.Муз. М. Лисенка, сл. Т. Шевченка
«Ой, одна я, одна».
Виконує Юлія Осипчук.
Клас викладача Олени Талько.
Концертмейстер Олена Концедайло.
2. Муз. М. Лисенка, сл. Л. Глібова
«Стоїть гора високая».
Виконує Олександр Струцінський.
Клас викладача Ірини Біленікіної.
Концертмейстер Олена Ворощук.
3. Українська народна пісня в обробці Богдани Фільц «Коло гаю, походжаю».
Виконує Федосєєва Катерина.
Клас викладача Тетяни Гордєєвої-Ковальчук.
Концертмейстер Ольга Микал.
4. Українська народна пісня в обробці В. Косенка «Взяв би я бандуру».
Виконує Босюк Сергій.
Клас викладача Ірини Біленікіної.
Концертмейстер Олена Ворощук.
5. Муз. В. Верменича, сл. А. Мясківського «Підкручу я чорні вуса».
Виконує Юрій Ярош.
Клас викладача Ірини Біленікіної.
Концертмейстер Олена Ворощук.
6. Муз. М. Скорика «Намалюй мені ніч».
Виконує чоловічий ансамбль.
Партія контрабаса Ігор Кулаківський.
Клас викладача Ірини Біленікіної.
Концертмейстер Олена Ворощук.
7. Муз. Джона Мендела, вірші Пола Френса Вебстера «Тінь твоєї посмішки».
Виконує Ганна Мігей.
Клас викладача Олени Боцюн.
Концертмейстер Лариса Григорчук.
8. Муз. В. Янівського, сл. Б. Стельмаха «Не забудь».
Виконує дует Дарини Тищик та Олени Андрійчук
Клас викладача Алли Дєваєвої.
Концертмейстер Світлана Муренко.
9. Джамбаттіста Кастанья «Баркаролла».
Виконує Дарина Шашко.
Клас викладача Олени Талько.
Концертмейстер Олена Концедайло.
10. Дж. Пергалезі «Se tu mami».
Виконує Діана Ревнюк.
Клас викладача Олени Талько.
Концертмейстер Олена Концедайло.
11. Франческо Каваллі «Dolce amor».
Виконує Анастасія Харжинська.
Клас викладача Тетяни Гордєєвої-Ковальчук.
Концертмейстер Ольга Микал.
12. Муз. М. Жербіна, сл. П. Шеллі, переклад Н. Тихого «Пливе моя душа».
Виконує Олена Талько.
Концертмейстер Олена Концедайло.
13. Кайо Конісі, Юкіо Кондо «Lilium» обробка для жіночого хору Наталії Маліновської.
Виконує жіночий хор коледжу. Солістка Анастасія Харжинська.
Керівник Тетяна Гордєєва-Ковальчук.
Концертмейстер Ольга Микал.
ІІ відділення
1. Муз. О. Злотника, сл. О. Вратарьова «Мамина пісня».
Виконує Ганна Маліновська, Гран-Прі ХVІ обласного фестивалю-конкурсу учнівської молоді «Великодні дзвони 2023».
Клас викладача Алли Деваєвої.
Концертмейстер Світлана Муренко.
2. Муз. Morphom, вірші О. Лозовського «Лелека».
Виконує Ірина Костик.
Клас викладача Алли Дєваєвої.
Концертмейстер Світлана Муренко.
3. Українська народна пісня «Ой, чий то кінь стоїть».
Виконує ансамбль «Аллегро».
Керівник Ірина Біленікіна.
4. Українська народна пісня «На вигоні».
Виконує Дарина Левчишина, заочна форма навчання.
Клас викладача Олексія Будніка.
Концертмейстер Людмила Захарчук.
5. «Ти – мої крила…»
Виконує авторка Алла Дєваєва.
6. Муз. І. Цуканової, сл. А. Цуканова
«Очі України».
Виконує Юлія Залуніна.
Клас викладача Алли Дєваєвої.
Концертмейстер Світлана Муренко.
7. Муз. М. Куценка, сл. Г. Заброда
«Не гасніть зорі…».
Соліст лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів
Олексій Буднік
8. Муз. народна, вірші Н. Чобану
«Хора дин Молдова».
Виконує лауреат Всеукраїнських пісенних конкурсів
Олександра Поплавська.
Клас викладача Алли Дєваєвої.
Концертмейстер Світлана Муренко.
9. Хореографічна композиція «Буковинський диптих».
Виконую студенти хореографічного відділу.
Керівник Народний артист України Рафаїл Малиновський.
10. Віночок українських народних пісень.
Виконує ансамбль народної пісні «Терниця».
Керівник Алла Дєваєва.
11. Лемківська народна пісня
«Полюбила я Стефана».
Виконує вокальне тріо Ірина Костик, Юлія Залуніна та Олександра Поплавська.
12. Сл. та муз. В.Гуменчука «Сила кохання».
Виконує Олена Андрійчук.
Клас викладача Алли Дєваєвої.
13. «І день і ніч лунають громовиці».
Виконує авторка Алла Дєваєва.
Народний хор коледжу.
Керівник Ірина Біленікіна.
Концертмейстер Микола Прокопчук.
14. Українська народна пісня в обробці М.Хоменка «Ой, крикнув орел».
15. Сл. та муз. П. Ніщинського «Закувала та сива зозуля».
16. Сл. Т. Шевченка, муз. редакція О.Крутоуса «Реве та стогне Дніпр широкий».
17. Муз. О.Албула, сл. Ю.Рибчинського «Молитва». Аранжування хорового супроводу Л.Пастушенко, хореографія Ніни Скорик.
Виконує Олексій Буднік.
18. Степан Чернецький «Червона калина». Виконує Олексій Буднік.
Творчий звіт підготували викладачі хорових та музично-теоретичних дисциплін:
Біленікіна І.О.
Дєваєва А.М.
Гордєєва-Ковальчук Т.О.
Талько О.В.
Буднік О.В.
Боцюн О.І.
Красовський І.С.
Кухарець Л.В.
Подкіна Н.О.
Маліновська Н.О.
За участю студентів хорового та хореографічного відділів.
Хореографи: Ніна Скорик, народний артист України Рафаїл Малиновський.
Ведучі: Мальвіна Павленко та Алла Дєваєва.
Звукорежисер Микола Туровський.
Режисер концерту Алла Дєваєва.