У золотавому просвітку дня з поміж густоти будинків відтіняється легкими кольорами приміщення Житомирського коледжу культури мистецтв. Довгождане літечко прикрасило землю. Усе живе поспішає узяти сонця снагу, помножить на силу землі, а високе мистецтво танцю, ніби вихоплене з самого життя, відтворити красу у кожному русі.

Мистецтво танцю. Його часто називають «зримою музикою» людських емоцій живих, хвилюючих характерів. Протягом багатьох десятиліть талановиті викладачі хореографії передають свою майстерність, досвід, знання, любов до танцю прийдешнім поколінням – молодим, завзятим, перспективним студентам.

Безцінним скарбом нашого народу є пісня, яка нікого не полишає байдужим. Українська пісня – це солов’їна мелодія душі кожної людини, яка є за висловом Олександра Довженка, «геніальною поетичною душею українського народу». Вона супроводжує нас протягом усього життя передається з покоління в покоління. Це у повній мірі стосується народного пісенного мистецтва.

Народна музика – це яскрава сторінка культури українського народу. Вона виявляє багатство душі, творчу вдачу, свідчить про високий духовний розвиток особистості. Задушевні звуки бандури, домри, баяна, акордеона зворушливо вплітаються у мелодійні ритми нашого життя. Музика, звуки, супроводжують людину все життя, тріумфально звеличуючи силу. Музика віддзеркалює красу людської душі з вічною гармонією космосу. Духовий оркестр. не лише предмет споглядання, а й надзвичайний духовний феномен. Неповторні звуки духового оркестру, змушують чітко карбувати крок чи кружляти в старовинному вальсі.

Актор, режисер повинен завоювати глядачів сьогодні, зараз, цієї миті. В цьому його щастя жити в мистецтві в момент сценічного творення. Мистецький дар, талант високо романтизувати світ, дарувати людям радість – якості, без яких не може бути режисера. Випускники режисерського факультету працюють на телебаченні, радіо, акторами обласного музично-драматичного театру та академічного театру ляльок, організаторами театралізованих заходів у школах, вищих навчальних закладах, Будинках культури.

Протягом багатьох століть людина творить за законами краси найрізноманітніші вироби, в яких сплелися функціональні та художні смаки. Скільки мрій, почуттів, переживань вкладає художник у свою роботу! Його творіння наповнене душею найпотаємнішими бажаннями творця. Студенти спеціальностей „Образотворче мистецтво”, „Декоративно-прикладне мистецтво” та „Дизайн” пізнають закони гармонії та краси. Свої досягнення, здобуті за більш як десять рокі існування факультету, викладачі передають новому поколінню, майбутнім творцям прекрасного.

Книга – це джерело мудрості знань. Вона супроводжує людину з раннього дитинства, виховуючи духовно, формуючи естетичні смаки. Кожна нація, що прагне розвиватися і зберігати свою культурну спадщину – цінує та вдосконалює свої літературні надбання. Висококваліфіковані викладачі бібліотечного факультету впевнені, якщо старанно ознайомитись з книгами мудрості, то неодмінно відкриєш для себе світ знань та відгадаєш великі таємниці. Цю теорію вони передають кожному поколінню своїх студентів.

В нашому коледжі готують фахівців з таких сучасних та популярних спеціальностей як «Кіно-телемистецтво» та «Дизайн». Наші студенти опановують кінорежисеру, тележурналістику, операторську майстерність, художню фотографію, вчаться оволодіти комп’ютерною та відеотехнікою, виявляють та розвивають свої творчі здібності, стають високо кваліфікованими фахівцями у галузі дизайну, кіно і телебачення.

Сила впливу мистецтва на людину дивовижна. Вона очищає наші душі, робить нас добрішими, шляхетнішими, мудрішими. Мелодійна мова танцю, вишукане мистецтво театру, поезія звуку музичного інструмента, магія українського слова, дивні перлини книги, чаруючі образи кіноекрану – сучасні формати культури, що несуть емоційний заряд кожній людині.

Меню