Інформація про директора Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка

У 2004р. Покропивний М.П. призначений директором Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка, випускник тоді ще училища культури 1984 року. Багато зусиль докладає для створення сучасних умов здобуття освіти, новітнього технологічного обладнання навчальних корпусів, комфортабельного затишного проживання у студентському гуртожитку.

Микола Покропивний – здібний адміністратор, організатор, неординарна особистість з високим рівнем компетентності, професіоналізму, надзвичайної працездатності, вимогливий до себе та оточуючих, упевнено ставить мету і досягає її в своїй діяльності.

За заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української православної Церкви Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка у 2006р. нагороджене Орденом Святого Миколая, а директор М.П. Покропивний – Орденом Святого Архистратига Михаїла.

За сумлінну працю, досягнуті успіхи та особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців культури і мистецтв нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України (2008р.).

Оптиміст по життю, Микола Петрович звик досягати наміченого, приборкувати труднощі.

Меню